Montesori pirmsskola


Privātā Montesori pirmsskola "Bambino" ir licencēta izglītības iestāde, registrācijas numurs 3801802807.Mūsu pirmsskola piedāvā Jūsu bērnam kvalitatīvu pirmsskolas izglītību, balstītu Montesori pedagoģijā. Pirmsskolā bērns apgūst jaunas iemaņas un zināšanas vieglā un dabīgā ceļā - caur sajūtām un aktīvu darbību. Darbojoties ar pārdomātiem Montesori materiāliem bērns iemācās rūpēties par sevi un tuvāko vidi, attīsta visas maņas, pirkstu veiklību un kustību koordināciju, apgūst matemātikas pamatus, pilnveido valodu, apgūst rakstīt un lasīt prasmi. Bērns veidojas par patstāvīgu, zinātkāru un par sevi pārliecinātu personību, kas ciena citus un prot sastrādāties.
Pirmsskolā bērniem tiek nodrošināta pilnvērtīga ēdināšana (www.ekovirtuve.lv), pastaigas svaigā gaisā, radošas un mūzikas nodarbības, regulāras ekskursijas un citi izglītojošie pasākumi. Par Jūsu bērnu rūpēsies savu darbu mīloši un profesionāli pedagogi.

Pirmsskola realizē sekojošas izglītības programmas:
  • Pirmsskolas izglītības programma;
  • Pirmsskolas izglītības mazākumtautību programma;
  • Speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar jauktiem attīstības traucējumiem.
Pirmsskolai ir līdzfinansējuma līgumi ar Rīgas, Ķekavas, Babītes un Mārupes pašvaldībām. Vecāku intereses gadījumā noslēgsim līgumus ar citām pašvaldībām.
 
Mēneša mācību maksa: EUR 350 (no tās tiek atrēķināts pašvaldības līdzfinansējums un valsts atbalsts maksājums).
Ēdināšanas maksa: EUR 3.10 dienā par trīs ēdienreizēm.